ابر پوسته فروشگاهی ووکامرس ایرانی

کاملا ایرانی / صفحه ساز / رنگبندی نامحدود / طرح و ساختار های مختلف / لیست قیمت / جعبه جادو/ پنل مدیریت حرفه ای ...

مشاهده آنلاین نمونه سایت ساخته شده

برخی از ویژگی های پوسته ریماپلاس


طراحی واکنشگرا

طراحی ریسپانسیو و کاملا واکنشگرا که امکان تنظیم شدن پوسته با رزولوشن های مختلف از جمله موبایل و تبلت را فراهم می کند.

صفحه ساز اختصاصی

قالب فروشگاهی ریماپلاس داری صفحه ساز اختصاصی میباشد و این امکان را برای شما فراهم می آورد که برگه های مختلفی با چینش مدنظر خود را داشته باشید.

ساختار های مختلف سربرگ

سربرگ و قسمت هدر قالب ریماپلاس دارای ساختارهای مختلف و متنوعی میباشد و این امکان را به مدیرسایت میدهد تا بتواند دیزاین های مختلفی برای فروشگاه ایجاد نماید.

قابلیت استفاده از خبرنامه

استفاده از mailchimp برای مدیریت خبرنامه و قابلیت استفاده فرم در هر جای ساختار پوسته. ذخیره اتوماتیک ایمیل خریدارها در اکانت mailchimp

امتیاز دهی نظرات

این امکان را برای خریداران فراهم میکند که نظرات خریداران محصولات را تحلیل کرده و برای خرید بهتر از میزان رضایت آنها اگاهی کسب کند

جستجو با تکنولوژی ایجکس

بکارگیری فیلتر ایجکس در قسمت جستجو این امکان را فراهم کرده است که نتایج جستجو در همان صفحه بدون سنگین شدن سایت نمایش داده شوند

فونت های ایرانی

از جمله نکات مهم در ارتباط راحت کاربر با سایت فونت های محبوب ایرانی میباشد ، در قالب ریماپلاس نیز امکان تنظیم اکثر فونت های محبوب رایج ایرانی از جمله ایران یکان ، ایران سانس ، شبنم و ... در قالب میسر میباشد.

نمودار تغییرات قیمت

یکی از مواردی که به خریداران در انتخاب محصول بسیار کمک می کند نوسانات قیمت محصول میباشد ، این امکان اختصاصی برای قالب ریما برنامه نویسی شده و بصورت اتوماتیک قیمت ها در نمودار ثبت می نماید.

درج ویژگی های محصول

امکان درج ویژگی های محصول بصورت نامحدود. قیمت گزاری برای محصولات با ویژگی خاص (رنگ، سایز و...)

مگامنوی چندلایه

پشتیبانی از مگامنو چند لایه با امکانات فوق العاده، درج عکس و جایگاه منو در سایدبار و قسمت سربرگ

صفحه لیست قیمت

از جمله موارد بسیار پرکاربرد میان اصناف و مشاغل لیست قیمت برای محصولات فروشگاه میباشد ، قابلیت استثنایی لیست قیمت از جمله امکاناتی میباشد که برای اولین بار و تنها در قالب ایرانی ریما طراحی و ارائه شده است.

سازگاری با افزونه دکان

سازگاری با افزونه چندفروشندگی دکان که این امکان را به شما میدهد تا فروشگاه خود را تبدیل به یک مارکت پلیس نمایید و سایر فروشندگان نیز بتوانند با درج محصول در فروشگاه شما ، امکان فروش محصولات خود را داشته باشند .